-- Hjemmesiden er under opbygning og udvikles løbende. --

salondirect.dk er et nystartet firma i frisørbranchen.
Det er så også det eneste som er nyt.

Produkt programmet kender mange efter
at have været en del år på markedet i Danmark.

Bag salondirect.dk står et par rutinerede fyre
med solid branche kendskab og hver med mere end
25 års erfaring med salg af frisørartikler.


salondirect.dk

Rudolfgårdsvej 3
8260 Viby J
CVR: 34230307
info@salondirect.dk

Kontakt

Henrik Heiberg
21 14 07 57
Ejer / Sælger
henrik@salondirect.dk

Kim Gyldholm
61 13 70 00
Ejer / Sælger
kim@salondirect.dk

Anita Harbo
28 93 70 00
Bogholderi
anita@salondirect.dk

Mads Skovby
24 24 16 57
Sælger
mads@salondirect.dk

Mikkel Leman
53 37 70 00
Sælger
mikkel@salondirect.dk

Jesper Jepsen
61 13 00 49
Sælger
jesper@salondirect.dk

Milk_Shake.pdf No_Inhibition.pdf Simply_Zen.pdf osmo.uk.com z-oneconcept.com